Як почати накопичувати з ПІФ «Улісс»

1. Для того щоб придбати інвестиційні сертифікати фонду «УЛІСС», Ви повинні відкрити поточний (або картковий) рахунок в будь-якому банку, а також рахунок в цінних паперах. Наші фахівці допоможуть Вам у цьому.

2. Після відкриття рахунку Ви заповнюєте заявку на придбання інвестиційних сертифікатів і анкету інвестора – або безпосередньо в точці продажу, або надіславши заповнену заявку (завантажити бланк заявки, завантажити анкету інвестора) на електронну адресу Этот e-mail адрес защищен от спам-ботов, для его просмотра у Вас должен быть включен Javascript , із зазначенням контактного телефону.
Форми заявки і анкету також можна знайти на сайті http://reserve-am.com.ua в розділі Фонд «УЛІСС» – «Про фонд» – «Шаблони документів».

3. На підставі заявки і анкети менеджер нашої компанії підготує договір і зв’яжеться з Вами, щоб узгодити зручний час для укладення договору.

4. Після підписання договору Вам потрібно сплатити зазначену в ньому суму або відразу, або протягом визначеного терміну з будь-якого рахунку.

5. Після здійснення платежу папери зараховуються на Ваш рахунок в цінних паперах.
Наші фахівці допоможуть Вам розібратися з усіма питаннями з управління рахунком у цінних паперах.

Список документів, необхідних для того, щоб стати учасником фонду:

Для фізичної особи:
1. Паспорт
2. Ідентифікаційний код
3. За наявності рахунку довідка з банку з його реквізитами

Для юридичної особи:
1. Копія статуту
2. Копія свідоцтва про державну реєстрацію
3. Копія довідки з банку про відкриття рахунку
4. Копія протоколу про призначення керівника
5. Копія довідки ЄДРПОУ
6. Копія паспорта керівника
7. Копія ідентифікаційного коду керівника
Всі документи потрібно подавати у двох примірниках, один з яких завірений нотаріально, інший – підписом керівника та печаткою підприємства.